Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

Reklama Google Adwords

reklama google adwordsWyszukiwarka internetowa Google jest najpopularniejsza w naszym kraju, co dziennie miliony internautów wpisują setki milionów słów i fraz kluczowych. Google AdWords to reklama wyświetlana na dane słowa kluczowe w wyszukiwarce, najczęściej po prawej stronie od naturalnych wyników wyszukiwania. AdWords to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o szybkie efekty, w odróżnieniu od pozycjonowania linki sponsorowane pojawiają się na pierwszej stronie wyszukiwania od razu.

Do głównych zalet jakie daje reklama adwords to:

  • Płatność za wyniki – płacimy jedynie za pojedyncze kliknięcia w reklamy. Opłata zależy od konkurencji na dane słowa i frazy kluczowe i waha się zwykle od kilku groszy do kilku złotych.
  • Duża elastyczność budżetu – korzystając z AdWords można bardzo dokładnie optymalizować budżet reklamy tak, aby nasilić jej działania w konkretnym okresie. Jest to szczególnie korzystne dla firm z branż sezonowych.Geotargeting – Optymalizujemy kampanie AdWords tak, aby trafiały do konsumentów z konkretnego obszaru, nie musi to być rejon posiadający konkretną nazwę, możemy wyznaczyć zasięg poza wszelkimi granicami administracyjnymi.
  • Sprawozdawczość – klient co miesiąc otrzymuje dokładne raporty na temat efektów kampanii.
  • Możliwość optymalizacji kampanii na bieżąco – analizując ruch i konwersję na stronie możemy optymalizować kampanię pod kontem pozyskiwania klientów przynoszących firmie największe zyski.