Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

Pozycjonowanie Stargard Szczeciński

Wyszukiwarki internetowe są najpopularniejszym źródłem informacji w internecie. Pozycjonowanie pozwala wykorzystać tą popularność do pozyskania na stronę dużego ruchu, poprzez umieszczanie jej wśród pierwszych wyników wyszukiwania na dane frazy i słowa kluczowe. Warto przy tym zauważyć, że osoby wpisujące w wyszukiwarki te słowa, zwykle szukają informacji na temat produktów/usług z nimi powiązanych. Dzięki temu ruch pozyskany dzięki pozycjonowaniu charakteryzuje się bardzo wysokim odsetkiem dokonanych zakupów.

W SEOPOLIS pozycjonujemy strony dzięki technikom pozycjonowania fraz, long tail, szerokie, a także regionalne. Różnią się one w szczególności odbiorcami docelowymi, co pozwala dobrać technikę lub połączenie kilku do każdej firmy. Cena pozycjonowania zależy od ilości słów kluczowych, a przede wszystkim od konkurencji na rynku. Nasza firma proponuje dwa modele rozliczania za pozycjonowanie:

  • pozycjonowanie za wynik – opłata od miejsca na daną frazę
  • pozycjonowanie w ryczałcie – stała opłata zawierająca szereg zabiegów SEO zwiększających ruch pozyskany z wyszukiwarek

Obydwa modele płatności mogą być stosowane w przypadku pozycjonowania regionalnego. Konkretnie usługa pozycjonowanie stargard szczeciński jest skierowana do przedsiębiorców chcących pozyskać ruch internautów ze Stargardu Szczecińskiego.