Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

Pozycjonowanie Sopot

Pozycjonowanie to usługa dla firm chcących pozyskać na swą stronę duży ruch klientów zdecydowanych na zakupy. Dzięki specjalnym technikom SEO pozycjonowana strona pnie się w wynikach takich wyszukiwarek jak Google czy Bing, a więc staje się bardziej widoczna. Ważne aby witryna znajdowała się wśród pierwszych dziesięciu wyników wyszukiwania, internauci w zdecydowanej większości przeglądają maksymalnie dziesięć pierwszych pozycji.

Nasza firma oferuje swym klientom dwa atrakcyjne sposoby rozliczania się za nasze usługi SEO:

  • Pozycjonowanie za wynik – klient płaci jedynie za wyniki w wyszukiwarce. Wyższa pozycja w wynikach(poczynając od miejsca dziesiątego) oznacza większą opłatę.
  • Pozycjonowanie w ryczałcie – ustalamy stałą opłatę za nasze usługi i pozycjonujemy nie tylko ustalone frazy, dzięki analizom ruchu dobieramy nowe frazy, które sprowadzają większy ruch na stronę klienta.

Rozwijający się rynek usług SEO sprawił, że użyczamy swych umiejętności także firmom chcącycm pozyskać ruch z konkretnego obszaru geograficznego. Np. w przypadku warsztatu samochodowego nie opłaca się pozycjonować na całą Polskę, a jedynie w pewnej odległości od zakładu.Jeśli chodzi o pozycjonowanie sopot, skupiamy sew działania SEO głównie na mieszkańcach Sopotu, a także okolicznych miejscowościach.