Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

Pozycjonowanie Słupsk

Reklama w internecie to najszybciej rozwijający się dział promocji przedsiębiorstw. Sposobów na zwiększanie widoczności firmy w sieci jest wiele, od mailingu, przeróżnych banerów, po buzz marketing i reklamę w wyszukiwarkach. Pozycjonowanie należy do ostatniej wymienionej grupy, polega ono bowiem na wpływaniu na naturalne wyniki wyszukiwania w Google czy innych popularnych wyszukiwarek. Uzyskiwane dzięki pozycjonowaniu wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania kuszą pozyskiwaniem dużego ruchu wśród klientów chcących kupić dany produkt lub skorzystać z danej usługi.

Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem stron klientów na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na dane frazy przy dwóch. Metodach rozliczania:

  • pozycjonowanie za wyniki – opłata za każde słowo kluczowe i pozycja powyżej 10
  • pozycjonowanie w ryczałcie – stała, comiesięczna opłata niezależna od pozycji, ale zawierająca szereg usług SEO mających
  • głównie na celu zwiększanie ruchu na stronie, a nie tylko pozycji w Google

Nasze metody zaliczane są do tzw. White SEO, a więc metod akceptowanych przez wyszukiwarki. Osoby proponujące pozycjonowanie na pierwsze miejsca za niewielkie pieniądze w krótkim czasie stosują tzw. Black SEO, metody piętnowane przez wyszukiwarki i karane wykluczaniem z wyników wyszukiwania.

Pozycjonowanie regionalne to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie pozycjonowaniem przez firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki usłudze pozycjonowanie słupsk klient płaci za pozyskiwanie ruchu z okolic Słupska. Po co firma ma płacić za pozycjonowanie na całą Polskę, jeśli klienci spoza okolic Słupska i tak nie dokonają w niej zakupów, bo znajduje się od nich zbyt daleko.