Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

Pozycjonowanie regionalne

Wróć do podstrony Oferta

Nasza oferta pozwala na dokładne dobranie narzędzi promocji do profilu działalności danej firmy. Pozycjonowanie regionalne kierujemy głównie do przedsiębiorców, których firmy posiadają ograniczony zasięg oddziaływania. Dlaczego np. fryzjer oferujący swe usługi w Krakowie miałby płacić za reklamowanie jego działalności w Szczecinie. Żaden klient nie będzie jechał przez całą Polskę, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty cięcia włosów. Pozycjonowanie ogólnopolskie na usługę regionalną jest nieopłacalna, dlatego przygotowaliśmy pozycjonowanie regionalne.

Pozycjonuj się tam gdzie działasz!

Dzięki odpowiedniemu połączeniu słów lub fraz kluczowych z nazwą danego regionu (województwo, powiat, gmina, miasto) i stosowania specjalnych technik pozycjonowania można zawęzić obszar oddziaływania pozycjonowania. Dzięki takim rozwiązaniom strona rywalizuje z konkurencją regionalną, a więc spadają koszta reklamy przy zwiększeniu jej efektywności.

W SEOPOLIS stosujemy jedynie metody White SEO, a więc akceptowane przez największe wyszukiwarki internetowe. Black SEO pozwala w kilka dni osiągnąć wysokie pozycje, ale równie szybko strona zostaje wykluczona z wyników wyszukiwania. Powrót strony do indeksów wyszukiwarek jest możliwy, ale wymagają dużego nakładu pracy i pieniędzy. My pozycjonujemy tak regionalnie, jak i na całą Polskę w uczciwy sposób.