Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

Pozycjonowanie Nysa

Reklama w wyszukiwarkach cieszy się ogromną popularnością, głównie z powodu jej ogromnej efektywności. Pozycjonowanie jest tak efektywne, ponieważ internauci korzystający z wyszukiwarek są najczęściej zdecydowani na dokonanie zakupów, a niewiedzą jedynie gdzie ich dokonać. Pozycjonowanie SEO niejako wynosi stronę w wynikach naturalnych wyszukiwarki na konkretną frazę, dzięki czemu internauta w pierwszej kolejności odwiedza właśnie stronę pozycjonowaną. Im wyżej w wynikach, tym więcej osób ją odwiedza i tym większy przychód uzyskuje firma.

Nasza oferta odnośnie pozycjonowania dzieli się na dwa modele rozliczeniowe. W pierwszym klient płaci za wynik od dziesiątego w górę, im wyższe miejsce, tym większa opłata. Dobierane są słowa kluczowe i pozycjonujemy jedynie ustalone frazy, nie zajmujemy się analizą ruchu, a jedynie jak najwyższymi miejscami w wynikach. Drugą opcją jest opłata ryczałtowa w której klient płaci stałą kwotę co miesiąc za pozycjonowanie całej strony. W tym modelu skupiamy się przede wszystkim na pozyskiwaniu najefektywniejszego i największego ruchu na stronę klienta, nie koniecznie poprzez pierwsze miejsca.

Nie każda firma wymaga pozyskiwania ruchu na stronie z całego kraju, firmy o lokalnym zasięgu wolą reklamować się wśród lokalnej społeczności internetowej. Nasze pozycjonowanie nysa pozwala umożliwia właśnie osiągnięcie takiego efektu konkretnie wśród mieszkańców Nysy i okolic.