Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

Pozycjonowanie Mielec

Reklamowanie firmy w internecie może przybierać różne formy, jedne bardziej skutecznie inne mniej, jednak jednym z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych jest pozycjonowanie. Polega ono na podnoszeniu pozycji witryny wśród wyników wyszukiwania np. w Google czy Bing. Wysoka pozycja na ustalone frazy gwarantuje sprowadzanie na stronę wielu chętnych do zakupów konsumentów.

Cyrek Internet Technologies posiada w swej ofercie dwa podstawowe modele pozycjonowania. Pierwsze, pozycjonowanie za wynik polega na ustaleniu z nami najkorzystniejszych słów na które będziemy pozycjonować, klient płaci za pozycję strony na każdą frazę(od dziesiątego do pierwszego, za niższe brak opłat).  Druga, pozycjonowanie ryczałtowe zawiera szereg działań z zakresu SEO mających na celu uzyskanie największego ruchu na stronie(analiza fraz i ich skuteczności, ewentualne modyfikacje listy fraz mające na celu poprawę skuteczności) – klient płaci miesięczną stałą kwotę.

Nasza oferta jest przygotowana tak, aby każda firma znalazła ofertę najlepszą dla swojego profilu działalności. Dla firm, których interesuje reklama przede wszystkim wśród mieszkańców Mielca i okolic przygotowaliśmy ofertę pozycjonowanie mielec. Skupia ona nasze działania SEO na tym obszarze, dzięki czemu spadają koszta, a rośnie skuteczność.