Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

Pozycjonowanie Krosno

Jeśli szukamy czegoś w internecie, najczęściej zaglądamy do wyszukiwarek internetowych, właśnie na tym opiera się pozycjonowanie. Usługa ta dzięki specjalnym technikom „wynosi” daną stronę na najwyższe miejsca w wynikach wyszukiwań na daną frazę kluczową w wyszukiwarkach. Strona znajdująca się wśród pierwszych dziesięciu cieszy się liczna grupą odwiedzających, z których wielu dokonuje zakupów. Dlatego też pozycjonowanie to jeden z najefektywniejszych sposobów na reklamowanie witryny, a przez to samej firmy.

Nasza oferta na pozycjonowanie jest tak skonstruowana, aby każdy znalazł najlepsze dla siebie rozwiązanie. Dlatego też proponujemy dwa sposoby rozliczania się za naszą pracę. Pierwsza to pozycjonowanie za wynik – opłata zależy od ilości słów kluczowych i zajmowanych miejsc w wynikach od dziesiątego wzwyż. Drugi model to pozycjonowanie w ryczałcie – obejmuje kompleksowa obsługę w zakresie SEO(ciągła analiza fraz i ewentualne modyfikacje, tak aby na stronę trafiał największy ruch), opłata jest stała, comiesięczna.

Dobre dopasowanie pozycjonowania do firmy polega także na określeniu najefektywniejszego zasięgu. Pozycjonowanie ogólnopolskie np. na usługi ogólnodostępne jest nie efektywne, ponieważ konsumentowi nie będzie się opłacało dojeżdżać kilka set kilometrów, jeśli w pobliżu inna firma oferuje to samo, nawet w wyższej cenie. Dlatego też pozycjonowanie krosno spełni wszystkie wymagania jeśli chodzi o cenę i skuteczność, firm działających w Krośnie i okolicy.