Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

Pozycjonowanie Katowice

Jednym z głównych źródeł informacji dla społeczności internetowych są wyszukiwarki internetowe, także jeśli chodzi o kupno konkretnych produktów/usług. Pozycjonując swą stronę do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania na konkretne frazy, pozyskujemy na stronę duży ruch. Internauci odwiedzający stronę dzięki wyszukiwarce nie trafiają tam przez przypadek, dlatego właśnie pozycjonowanie cieszy się jednym z najwyższych w porównaniu do innych narzędzi odsetków konwersji(stosunek liczby odwiedzających do zakupów).

SEOPOLIS chcąc jak najlepiej spełnić wymagania swych klientów posiada w swej ofercie dwa modele rozliczeniowe. Pierwszy to pozycjonowanie za wynik, a więc opłata jedynie za miejsca wśród pierwszej dziesiątki. Drugi to pozycjonowanie w ryczałcie – stała comiesięczna opłata zawierająca szereg działań SEO, mających na celu nie tylko osiąganie pierwszych miejsc, ale przede wszystkim uzyskiwanie jak najefektywniejszego dla firmy ruchu.

Chcąc dopasować się do wymagań naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o pozycjonowanie regionalne. Pozwala ono w przypadku usługi pozycjonowanie katowice na zogniskowanie naszych działań SEO wokół społeczności Katowic i internautów tam poszukujących konkretnych produktów lub/i usług.