Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

Pozycjonowanie fraz

Zanim rozpoczniemy pozycjonowanie strony należy dobrać odpowiednie słowa kluczowe. Są to słowa które wpisuje użytkownik w okno wyszukiwarki. Frazy natomiast są to po prostu zestawy słów kluczowych czyli np. „opony zimowe”. Dzięki takiemu połączeniu słów kluczowych można łatwiej pozyskiwać konkretnych klientów, czyli tzw. target firmy.

Łączenie słów kluczowych we frazy pozwala nam także na pozycjonowanie wśród konkretnych internautów, także na wybranym obszarze. Dzięki takim zabiegom powstała także oferta pozycjonowanie regionalne gdzie łącząc słowo kluczowe lub frazę z nazwą danego rejonu tworzymy nową frazę kluczową na którą pozycjonujemy daną firmę.

Nasze usługi pozycjonowania oferujemy klientom w dwóch modelach rozliczeniowych:

  • Pozycjonowanie fraz za wynik – opłata jest uzależniona od osiąganych przez stronę pozycji, im wyżej tym większa kwota. Aby klienci płacili faktycznie za osiągane pozycje opłata jest naliczana za każdy dzień na danej pozycji i pod koniec miesiąca sumowana.
  • Pozycjonowanie fraz w ryczałcie – pozycjonując w tym modelu skupiamy się przede wszystkim na jak największym ruchu na stronie, nie tylko poprzez pierwsze miejsca na ustalone frazy. Opłata jest stała przez cały okres trwania umowy i zwykle nie ulega zmianie nawet przy zwiększaniu liczby fraz kluczowych.

Korzystamy z najlepszych narzędzi do analizy i audytów stron. Wykorzystujemy Link Research Tools, Link Detox, Ahref, Searchmetrics.