Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

Pozycjonowanie Elbląg

Chcąc wypromować firmę w Internecie mamy do dyspozycji wiele ciekawych narzędzi reklamowych. Jednymi z najciekawszych i najefektywniejszych są reklamy w wyszukiwarkach internetowych, a więc także pozycjonowanie. Sama usługa pozycjonowania obejmuje wszelkie działania mające na celu zmianę pozycji danej strony w wynikach wyszukiwania, zwykle na wyższą(działanie odwrotne nazywamy depozycjonowaniem). Wyższa pozycja to większy ruch na stronie, więcej internautów na witrynie to większe przychody.

Nasza oferta na pozycjonowanie zawiera dwa modele rozliczeń, obydwa zależą od konkurencji na dane słowo lub frazę kluczową:

  • Pozycjonowanie za wynik – usługa jest odpłatna za każdą pozycję strony od dziesiątej włącznie w górę. Wyższa pozycja – wyższa opłata. Należność jest co miesięczna, jednak każda pozycja naliczana jest co dziennie tak, aby klient płacił dokładnie za pozycje na jakich znajdowała się strona.
  • Pozycjonowanie w ryczałcie – wysokość tej usługi nie zależy od pozycji, jest ustalana przy podpisywaniu umowy i przez cały okres jej trwania jest stała. W tym modelu poza wysokimi miejscami skupiamy się na szeregu działań zwiększających ruch na stronie.

Chcąc jak najlepiej spełniać wymagania rynku i naszych klientów sporządziliśmy usługi dedykowane na konkretne obszary. Przedsiębiorcy działający w Elblągu korzystając z usługi pozycjonowanie elbląg będą uzyskiwali ruch na stronie głównie z okolic tego miasta. Obniży to koszty działań SEO oraz znacząco skróci czas oczekiwania na wymierne efekty pozycjonowania.