Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

Pozycjonowanie Bytom

Pozycjonując strony łatwo można zauważyć korzyści wynikające ze stosowania tego narzędzia promocji. Pozycjonowanie jest skierowane przede wszystkim do internautów szukających produktów i usług, często chcących dokonać zakupów. Pozycjonując zbliżamy naszą stronę do pierwszych miejsc na dane frazy lub słowa kluczowe, a im bliżej tych pozycji tym więcej odwiedza nas klientów.

SEOPOLIS w swej ofercie odnośnie pozycjonowania prezentuje dwa modele rozliczania się za nasze usługi SEO:

  • Pozycjonowanie za wyniki – model ten skupia nasze działania tylko i wyłącznie na zwiększaniu pozycji strony na ustalone wcześniej słowa i frazy kluczowe. Klient płaci za pozycje, które zajmuje strona na dane frazy.
  • Pozycjonowanie w ryczałcie – natomiast ten model zakłada stałą opłatę za pozycjonowanie w ramach której prowadzimy wiele działań SEO mających na celu przede wszystkim zwiększać efektywny ruch na stronie klienta.

Firmy, których charakterystyka działalności ogranicza zasięg działania, nie muszą pozycjonować swojej strony na całą Polskę. Nasze pozycjonowanie bytom, to usługa SEO pozwalająca na promowanie strony wśród bytomskich internautów i osób szukających w Bytomiu konkretnych produktów/usług.