Zobacz jak działamy i prześlij zapytanie już dziś!
Prześlij zapytanie!

Sprawdź teraz!

O Firmie

SEOPOLIS jest marką Cyrek Internet Technologies. Firma ta to doświadczony i kreatywny zespół ludzi pracujących w branży IT od wielu lat. Podchodzimy do naszej pracy z pasją, tak jak do każdego nowego projektu jakim się zajmujemy.

Celem naszej firmy jest szeroko pojęta promocja stron internetowych. Posiadamy w tej materii duże doświadczenie, jednak mimo to wciąż rozwijamy swoje metody działania. Rynek reklamy w Internecie wciąż intensywnie się rozwija i aby liczyć się w nim, należy ciągle modernizować swoje metody działania.
Początkowo zajmowaliśmy się jedynie pozycjonowaniem, a z czasem idąc za wymaganiami naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o linki sponsorowane, reklamę kontekstową. Dzięki naszym usługom strony naszych klientów cieszą się dużym ruchem, przy niewysokich opłatach.
Charakteryzuje nas przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta.

Nasze wszystkie działania są w pełni legalne szczególnie jeśli chodzi o techniki pozycjonowania, zdecydowanie unikamy zakazanych metod(Black SEO), które dają szybkie efekty, ale kończą się wykluczeniem z wyników wyszukiwania.